Betranšėjės technologijos

Betranšėjės technologijos – tai patogus būdas atvesti komunikacijas į Jūsų namus!

Naudojantis šiuo būdu, komunikacijos, tokios kaip vandentiekis, kanalizacija, elektros tinklai tiesiami nenaudojant atviro kasimo būdo, taigi esantis kelias tarp Jūsų namo bei vietos, iš kurios tiesiamos komunikacijos nėra problema. Betranšėjų technologijų pagalba mechanizmas, po žeme, gręžimo būdu padaro reikiamo diametro tunelį ir įtraukia naujus, atitinkamo dydžio vamzdžius. Taip yra išsaugomas kelias bei nėra išlaidų kelio atstatymo darbams.

Betranšėjų technologijų būdu komunikacijos patogiai bus atvestos iki Jūsų namų nepažeidžiant sutvarkytų kiemo teritorijų, šiltnamių bei gėlynų. Šios modernios technologijos leidžia sutrumpinti statybų laiką bei daugeliu atvejų sumažina darbų išlaidas.

Esantis kaimynų namas kelyje tarp Jūsų namų bei komunikacijų vietos? nėra problema. Kaimynams nesukelsite jokių nepatogumų, kadangi betranšėjės technologijos veikia be vibracijų ir be smūgių. Taigi, vykdant šiuos darbus, niekas iš aplinkinių gyventojų to nė nepajunta.

Šis pažangus būdas taip pat leidžia tiesti komunikacijas po vandens telkiniais. Esanti upė ar kanalas nesudaro problemos, kadangi betranšėjų technologijų būdu vamzdžiai taip pat lengvai gali būti tiesiami po vandens telkiniais kaip ir po žeme.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku". Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau apie naudojamus slapukus skaitykite "Slapukų naudojimo politikoje".

Sutinku
X