Nuotekų valymas

"EKO - L" montuoja nuotekų valymo įrengimus (TRAIDENIS, ECOFLUID), įvairaus našumo ir paskirties siurblinės, kurios yra skirtos paviršinių, ūkio-buities, gamybinių nuotekų bei dumblo perpumpavimui, bei prireikus valo nuotekų tinklus aukšto spaudimo hidrodinaminių mašinų pagalba.

Valymo įrenginių taikymo sritys
Valymo įrengimai skirti buitinių nuotekų valymui iš individuolių namų, mažų gyvenviečių, sodo namelių, nedidelių gyvenamųjų kvartalų, restoranų, kavinių. Nuotekų valymo įrenginai išvalo visas buitines nuotekas iš vonių, virtuvių, automatinių skalbimo mašinų, indų plovyklų ir t.t.

Nuotekos yra išvalomos iki nuotekų išleidimui nustatytų reikalavimų. Išvalytos nuotekos gali būti išleidžiamos į gruntą arba paviršinius vandens telkinius.

Biologiniai valymo įrenginiai - tai vieninga bioreaktorių sistema susidedanti iš aktyvavimo ir separavimo zonų integruotų vienoje talpoje. Aktyvavimo zonoje vyksta nuotekų valymas su minimaliu aktyviojo dumblo prieaugiu.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku". Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau apie naudojamus slapukus skaitykite "Slapukų naudojimo politikoje".

Sutinku
X